Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o světelné girlandy nejen pro děti od české designové značky Lunamies®

Vítejte ve světě Lunamies®. Ve světě, ve kterém je možné obejmout světlo. Česká designová značka postavená na unikátním konceptu propojení světelné a textilní dekorace nabízí jedinečné dekorace do dětského pokoje, na narozeninovou oslavu nebo jako hravé pozadí pro rodinné focení - zasoutěžte si o ně i Vy.


Ze správných odpovědí byla vylosována a výhru získává:

  • jajda69

Gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

1. b) Jak se jmenuje přívěsek ve tvaru tygra, který je ztvárněný i v logu Lunamies®? Luna

Nápovědu hledejte na https://www.lunamies.com

Na jaké výhry se můžete těšit?

Výherce získá Cotton balls světýlka a přívěsek Lunamies® v hodnotě 1 350 Kč.

Při zpracování se dbá na nejvyšší kvalitu a preciznost

Přívěsky Lunamies® jsou vyrobeny z jemné 100% bavlny v krásných odstínech nevšedních barev. Jsou ručně šité, proto se mohou nepatrně lišit tvarem i výšivkou. Součástí každého přívěsku je speciální klip, díky kterému můžete přívěsky jednoduše připnout na světýlka Cotton Balls a přemísťovat je. 

Nabízené LED světelné řetězy, známé jako Cotton Balls, jsou navrženy tak, aby v kombinaci s přívěsky Lunamies® opravdu zářily, jsou ručně tkané a z přírodní bavlny. 

Lunamies® podporuje dětskou hravost a kreativitu. Aby se u dětí rozvinuly jejich kreativní schopnosti, je potřeba jim vytvořit správné prostředí a podmínky. Doporučujeme vybavit zázemí, kde tráví nejvíc času takovým nábytkem a dekoracemi, které si mohou neustále upravovat podle své vlastní fantazie. Tím dáváme prostor jejich představivosti. 

Momentálně značka Lunamies® spolupracuje se známou českou malířkou a ilustrátorkou Bárou z Nikolajky. Její obrazy jsou naprosto unikátní a vyzdvihují silné pouto mezi matkou a dcerou. Výsledkem této spolupráce je limitovaná kolekce s názvem Můj vesmír je i tvůj vesmír, která vznikla s cílem vytvořit originální interiérovou dekoraci pro děti a přiblížit jim určitou formu současného umění. 

Více informací na: https://www.lunamies.com


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×