Inzerce
Inzerce

Známe výherce soutěže o produkt dle vlastního výběru od Geckoeco

Všechny produkty Geckoeco jsou vyrobené z prodyšné biobavlny s certifikací GOTS. Jsou tak ideální i pro tu nejcitlivější pokožku. Protiskluzový 3D potisk neobsahuje žádné ftaláty, parabeny ani PVC.

Cílem naších produktů je nabídnout maximální komfort pro určené období. Jejich vývoj probíhal ve spolupráci s odborníky, kdy byl kladen důraz na funkčnost – tedy skutečnou přidanou hodnotu každého produktu. Do konce dubna můžete využít slevu 10 % s kódem BABYONLINE.

Správně odpověděl(a) a výhru získává:

 • luccy004

Gratulujeme! 

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. Co je čtvrtý trimestr? a) období, které nastává po porodu

2. Únik moči po porodu c) Lze řešit vhodnými cviky

3. Kojit by se mělo… b) kdykoliv dle potřeb miminka

4. Patří plazení do vývoje miminka? c) Ne, plazení by se v ideálním případě nemělo objevit vůbec

Na jaké výhry se můžete těšit?

Jeden výherce si vybere produkt z e-shopu Geckoeco dle vlastního výběru.

Jaké oblečení Geckoeco nabízí?

Těhotenské oblečení geckoeco je navrženo s ohledem na pohodlí a pohyblivost během těhotenství a po porodu. Elastický úplet se přizpůsobí rostoucímu bříšku a poskytuje prostor a pohodlí.

Těhotenské kalhoty mají všitý těhotenský pás, který je pevnější a nabízí mírnou oporu pro vaše bříško při každodenní činnosti. Zejména ve třetím trimestru oceníte úlevu, kterou vám nabídne. Ohnutím si pás můžete dle potřeby nastavit a přizpůsobit rostoucímu bříšku. Po porodu pomáhá k zavinování dělohy.

Těhotenská a kojící mikina je navržena s důrazem na jednoduchý a diskrétní přístup ke kojení. Skryté zipy umožňují snadný přístup k prsu, což vám umožní pohodlně kojit vaše miminko kdekoli a kdykoli, bez nutnosti se složitě svlékat nebo odhalovat.

Naše Protiskluzové oblečení pro miminka bylo vyvíjeno ve spolupráci s odborníky s důrazem na jeho funkčnost. Každý kousek samostatně nebo v kombinaci má za úkol podpořit miminko od prvních pokusů o lezení po čtyřech až k prvním krůčkům. Protiskluzový potisk je rozmístěn tak, aby dopřál miminku pocit jistoty při pohybu na hladkém povrchu.

Protiskluzové kalhoty s laclem jsou ideální volbou pro miminka, která už se plazí. Vhodné jsou i jako prevence plazení. Protiskluzový potisk na bříšku znesnadní plazení na hladkém povrchu. V kombinaci s protiskluzovým potiskem na kolenou a holeni motivuji miminka k vyhoupnutí se na čtyři.

Protiskluzové polodupačky provedou vaše miminko od lezení k prvním krůčkům. Protiskluzový potisk na všech kritických místech usnadní pohyb na hladkém povrchu a motorický vývoj dítěte je tak snazší, stavění se u nábytku bezpečnější a lezení po čtyřech rychlejší.

Protiskluzové tepláčky mají protiskluzový potisk na kolínkách i holeni, aby zajistil stabilitu vždy. Spodní lem lze ohnout a protiskluzové kalhoty jsou tak rostoucí. Ideální jsou pro domácnosti, kde nejsou tolik chladné podlahy a miminko může být naboso.

Protiskluzové ponožky jsou šité. Při praní se tedy nesráží. Díky anatomickému střihu zajistí dostatek prostoru pro prstíky a chodidlo.

Více informací na www.geckoeco.cz.


Diskuze k soutěži
 • Geckoeko
  Ta kojící mikina by stála za to, žádné kojící oblečení jsem nikdy neměla, tak u třetího bych mohla vyzkoušet ;)
  Moly   | 14.04.2024 22:37:38
  Reagovat | URL příspěvku
 • Lehké
  Otázky mi přišly lehké, intuitivní, tak snad je mám dobře  
  lenickakos   | 10.04.2024 05:03:21
  Reagovat | URL příspěvku
 • Krásné
  Krásné a praktické oblečení jak pro miminko tak pro maminku.
  evapet   | 09.04.2024 15:02:24
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×