Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže s dvojbalením Femibion® 2 a Bi-Oil 

Kdo získal dvojbalení Femibion® 2 a Bi-Oil?

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Nikolka13
  • Lojzik69
  • michaluska34

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Jaké složky obsahuje Femibion® 2? Kyselinu listovou, aktivní folát Metafolin®, vitamin D, jód, DHA a další složky.

2. b) Komu je Femibion® 2 určen? Těhotným ženám od 13. týdne těhotenství až do ukončení kojení.

3. a) Co je Metafolin®, který obsahuje Femibion® jako jediný přípravek na trhu v ČR v kombinaci s kyselinou listovou a dalšími vitaminy? Je biologicky aktivní forma kyseliny listové/folátu, která se přirozeně vyskytuje v těle. Tato forma kyseliny listové je dostupná pro všechny maminky. I ženy s MTHFR mutací dokáží v těle přímo využít tento aktivní folát.

Více na www.femibion.cz/femibion-2-s-vitaminem-d3/ a www.femibion.cz/metafolin/

Co je součástí výhry?

3x dárkové dvojbalení Femibion® 2 a Bi-Oil zdarma a k němu knižní bestseller od gynekologa a porodníka A. Pařízka s názvem Těhotenství, Porod, Dítě.

Femibion® 2 

Jedná se o doplněk stravy, který je přesně vyvinut pro speciální potřeby těhotných a kojících žen. Obsahuje optimální dávku folátů (kyselinu listovou a Metafolin®), DHA, jód a další vitaminy. Je obohacený také o vitamin D3 důležitý pro imunitu, zuby a kosti. Femibion® 2 tak poskytuje maminkám již od 2. trimestru těhotenství až do ukončení kojení děťátka dostatek látek, které jsou v tomto období zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Folát se podílí na procesu dělení buněk a dále přispívá k růstu mateřských tkání v průběhu těhotenství, např. k vývoji placenty. Placenta poskytuje dětem všechny živiny. Proto je třeba dbát na dostatečný příjem folátu po celou dobu těhotenství. Femibion® 2 obsahuje kyselinu listovou, která se pak metabolizuje na folát a také již metabolizovaný aktivní folát Metafolin®. Myslíme tak i na maminky, které mají poruchu MTHFR a nedokáží tak v těle samy metabolizovat kyselinu listovou na aktivní folát.

DHA je důležitá pro správný vývoj mozku a zraku nenarozeného a kojeného dítěte. Zdrojem DHA je pro dítě v období těhotenství a při kojení je výhradně matka. Příznivého účinku DHA je dosaženo doplňkovým denním příjmem 200 mg DHA navíc k doporučenému dennímu příjmu omega-3 mastných kyselin pro dospělé, tj. 250 mg DHA a EPA.

Přejeme hodně štěstí v soutěži a mnoho zdraví i krásných chvilek s Vaším miminkem.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce