Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o 4 kopřivové balíčky Dixi

Kopřivová vlasová kosmetika od značky Dixi má tradici ještě z Československa, kdy se začala vyrábět v roce 1927. Dixi je nejen symbolem kvality, ale je zároveň představitelem tradice děděné generacemi.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

 • zhlasna
  sylva1
  milisecek
  Naty88

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Kolik druhů šamponů s bylinnými výtažky se nachází v portfoliu značky Dixi? 6

Více informací na: www.dixi.sk/cz

Jaká bude výhra?

4 z vás vyhrají kopřivový balíček Dixi, který nabije vlasy zdravím a pomůže v boji s vypadáváním.

V balíčku Dixi najdete:

 • KOPŘIVOVÝ ŠAMPON pomáhá v boji proti vypadávání vlasů a podporuje zdravý růst těch nových. Redukuje tvorbu lupů a neobsahuje silikony ani parabeny. 
 • KOPŘIVOVÝ KONDICIONÉR dodáva vlasům potřebnou výživu, péči, lesk a ulehčuje rozčesávaní. Rovněž neobsahuje silikony a parabeny.
 • KOPŘIVOVÁ MASKA NA VLASY hloubková péče, která dodá vlasům výživu. Lehká textura nezatěžuje vlasy a neobsahuje syntetická barviva.
 • KOPŘIVOVÁ BEZOPLACHOVÁ KÚRA vlasy vyživí a posílí. Kopřiva a pšeničné klíčky si poradí s každým vlasovým problémem.
 • TONIKUM PROTI VYPADÁVÁNÍ VLASŮ posiluje vlasové folikuly, dodává vlasům potřebné živiny a bojuje proti jejich vypadávání. Obsahuje také kořen lopuchu, kofein, provitamin B5, vitamin F či hydratační přísady.

Kopřiva je víc než jen bylina

Kopřiva je častokrát vnímána jako nepříjemný plevel. Opak je však pravdou. Má blahodárné účinky na naše zdraví, na náš organismus a dokonce se postará i o to, abychom se mohli pyšnit krásnou pletí či dokonalými, zdravými vlasy. Je bohatým zdrojem vitamínů A, B, C, D, K, ale také minerálů, jako je vápník, železo, draslík, či hořčík.

Ztrácíte vlasy? Pomůže kopřiva!

Vlasy jsou tou nejpřirozenější ozdobou každé ženy. Často se však stává že vlivem různých faktorů ženy vlasy ztrácí nebo se oslabuje jejich kvalita. Právě tehdy může pomoci přírodní řešení, které nabízí kopřiva. 

Extrakty z kopřivy posilují a podporují růst vlasů, zabraňují nadměrnému maštění, zpevňují vlasy a také redukují třepení konečků. 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce