Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o praktický balíček pro maminky od canpol babies

Čekáte miminko a chystáte si důležitou poporodní výbavičku? Objevte výrobky značky canpol babies, které maminky doprovázejí na cestě mateřstvím již více než 30 let. V soutěži jste mohli získat praktické pomocníky, které využijete ihned po porodu. 

Velkým pomocníkem pro spuštění laktace může být odsávačka mateřského mléka, která disponuje speciálním trychtýřem, silikonová vložka prs jemně masíruje a stimuluje tak mléčné žlázy. Odsátím přebytečného mléka také můžete pomoci předejít nepříjemným zánětům. Maminky jistě ocení chrániče prsních bradavek, které chrání citlivé a mnohdy popraskané bradavky, urychlují jejich hojení a návrat k přirozenému kojení. Pro uchovávání odsátého mléka můžete využít praktické zásobníky o velikosti 180 ml. Ve vaší výbavičce by neměly chybět ani měkké a vysoce absorpční vložky do podprsenky, které nedráždí citlivá prsa a bradavky, ale také jednorázové kalhotky z jemných vláken, které propouští vzduch. Maminky si již do porodnice přibalují také poporodní tvarované vložky, které jsou dostatečně široké, prodyšné a zajišťují ochranu nejen během noci.

 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • AsinedZ
  • Vroslavice

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. c) Jaký rozměr mají Jednorázové multifunkční podložky canpol babies? 60x90 cm

2. a) Jak dlouhou dobu se sterilizují chrániče prsních bradavek canpol babies? 3 min

3. c) Kterou položku neobsahuje v balení canpol babies ruční odsávačka mateřského mléka? širokohrdlá lahev

Více informací na BENU.cz.

Co obsahuje balíček od Canpol babies?

Hrajeme celkem o 2 balíčky a v každém najdete:

  • canpol babies Jednorázové vložky do podprsenky 30 ks
  • canpol babies Jednorázové kalhotky o velikosti L
  • canpol babies Vysoce absorpční tvarované vložky po porodu 10 ks
  • canpol babies Zásobníky na uchovávání pokrmu 4 ks
  • canpol babies Chránič prsní bradavky EasyStart univerzální M/L 2ks
  • canpol babies Ruční odsávačka mateřského mléka

 

Chcete vědět více informací? Zajímají vás novinky, soutěže a akce? Navštivte nás na Facebooku nebo Instagramu!

O značce:

Značka canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 30 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 700 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky. 

 


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×