Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o vstupenky na BodyFestival - tak trochu jiný festival o zdraví pro celou rodinu 

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslala a výhru získává:

  • petronila11
  • Pavlariha
  • Dilana
  • Hedvikova
  • tory

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Kdy se BodyFestival uskuteční? 6. - 7. září 2019

2. d) Jaký workshop můžete na BodyFestivalu navštívit? všechný výše uvedené (Hormonální jógová terapie podle Dinah Rodrigues, Jak správně pečovat o své zuby a dásně?, Jak podnikat a nezbláznit se (aneb jak se vyhnout syndromu vyhoření)

Více informací naleznete na: https://ahou.cz/bodyfest

Jaká výhra na Vás čeká?

5 výherců získá 2 vstupenky zdarma na BodyFestival v termínu 6. - 7. 9. 2019

BodyFestival

BodyFestival (GLOSA) největšíi oslava zdraví s podporou lékařů v České republice, která přivede do Pragovky více než dvě desítky kapacit na téma: zdraví, sport a prevence. Těšit se můžete na inspirativní a praktické přednášky, intenzivní workshopy pod dohledem zkušených lektorů. Získejte přístup k nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu.

Je na čase být lepším já!

Co očekávat?

Přednášky

Učte se od odborníků! Přijďte se inspirovat na přednášky, které se budou věnovat takovým tématům, jako je očkování, kojení a jeho podpora, zero waste či význam zubní hygieny. Získejte přístup k nejnovějším poznatkům a zapojte se do diskuzí.

Pop up

Jste zvědaví, co na vás mají připraveného vystavovatelé na svých stáncích? Máte správné pohybové návyky nebo si ničíte záda v kanceláři? Zkoušeli jste někdy hormonální jógu a znáte její účinky? Zvládáte techniku samovyšetření prsou a varlat? Umíte říct drogám ne a víte o nich celou pravdu? 

 


Diskuze k soutěži
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce