Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hrajte s Linolou o 5 dárkových balíčků!

Milé maminky,
pojďte si zahrát o kufřík s produkty Linola, které potěší všechny, jenž mají problémy se suchou a citlivou pokožkou, a kteří hledají zejména v zimním období úlevu od nepříjemného pnutí pokožky.

Soutěž probíhá v termínu od 15. - 28. 11. 2021.

Linola

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 27, 54, 112, 161, 203

Nápovědu můžete najít na www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

5 výherců získá tělové mléko Linola Lotion a krém na ruce Linola Hand v dárkovém kufříku a malé překvapení k tomu!

Pomoc pro suchou a svědivou pokožku v zimních měsících

Trápí vás suchá a svědivá kůže? Chladné počasí je pro všechny se suchou pokožkou velmi nepříjemné.V zimě, kdy teploty klesají, a snižuje se vzdušná vlhkost, se suchá a citlivá pokožka ještě více vysušuje, praská, pne a svědí.

V těchto případech doporučujeme používat produkty Linola, které obsahují důležitou kyselinu linolovou, která stabilizuje ochrannou kožní bariéru a brání ztrátám vody z pokožky. Účinek je ihned patrný. Kůže je klidná, vláčná a dokonale chráněná před mrazem.

Linola Lotion - Tělové mléko je vhodné nejen pro citlivou pokožku vašich dětí, ale také tu vaši, která často v zimě trpí zvýšenou suchostí. Linola Lotion udržuje pokožku dlouhodobě vláčnou. Obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou, pro účinnou obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry.

Linola Hand – Krém na ruce oceníte zejména v chladných a mrazivých zimních měsících, kdy pokožka rukou nejvíce trpí a je potřeba důsledného promazávání.

Více na www.linola.com/cs-cz/

 


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×