Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vyhodnocení soutěže o 5 dárkových balíčků Linola

Milé maminky,
pojďte si zahrát o kufřík s produkty Linola, které potěší všechny, jenž mají problémy se suchou a citlivou pokožkou, a kteří hledají zejména v zimním období úlevu od nepříjemného pnutí pokožky.

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Linola

    Sarulicka
  • Sandy8
  • ladouch
  • etomaskova
  • Lenyeta

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Linola Hand obsahuje: glycerin

2. b) Co je jednou z hlavních složek produktů Linola? Kyselina linolová

3. a) Jaký typ emulze je přípravek Linola Lotion? Voda v oleji

Více na www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

5 výherců získá tělové mléko Linola Lotion a krém na ruce Linola Hand v dárkovém kufříku a malé překvapení k tomu!

Pomoc pro suchou a svědivou pokožku v zimních měsících

Trápí vás suchá a svědivá kůže? Chladné počasí je pro všechny se suchou pokožkou velmi nepříjemné.V zimě, kdy teploty klesají, a snižuje se vzdušná vlhkost, se suchá a citlivá pokožka ještě více vysušuje, praská, pne a svědí.

V těchto případech doporučujeme používat produkty Linola, které obsahují důležitou kyselinu linolovou, která stabilizuje ochrannou kožní bariéru a brání ztrátám vody z pokožky. Účinek je ihned patrný. Kůže je klidná, vláčná a dokonale chráněná před mrazem.

Linola Lotion - Tělové mléko je vhodné nejen pro citlivou pokožku vašich dětí, ale také tu vaši, která často v zimě trpí zvýšenou suchostí. Linola Lotion udržuje pokožku dlouhodobě vláčnou. Obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou, pro účinnou obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry.

Linola Hand – Krém na ruce oceníte zejména v chladných a mrazivých zimních měsících, kdy pokožka rukou nejvíce trpí a je potřeba důsledného promazávání.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×