Inzerce
Inzerce
Inzerce

Výsledky soutěže s Linolou o 5 dárkových balíčků 

Chcete vyzkoušet oba produkty Linola? Zapojte se do soutěže a buďte jedním z pěti šťastných výherců, který získá tělové mléko Linola Lotion a Linola Face v dárkovém kufříku. A ještě malé překvapení!

Správnou odpověď s oceněným pořadovým číslem odeslali a výhru získávají:

  • Linola

    VojtaD.
  • Vendilka3
  • Sweetcat
  • Petulka89
  • Toucha

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Tělové mléko Linola Lotion obsahuje: 35 % lipidů

2. b) Co je jednou z hlavních složek produktů Linola? Kyselina linolová

3. c) Jakou významnou rostlinnou složku obsahuje produkt Linola Lotion? Olej ze světlice barvířské

Více na www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

5 výherců získá tělové mléko Linola Lotion a Linola Face v dárkovém kufříku a malé překpavení k tomu!

Chladné počasí je pro všechny se suchou pokožkou velmi nepříjemné. V zimě, kdy teploty klesají, a snižuje se vzdušná vlhkost, se suchá a citlivá pokožka ještě více vysušuje, praská, pne a svědí. Zdá se, že je situace bezvýchodná. V těchto případech doporučujeme používat produkty Linola, které obsahují důležitou kyselinu linolovou, která stabilizuje ochrannou kožní bariéru a brání ztrátám vody z pokožky. Účinek je ihned patrný. Kůže je klidná, vláčná a dokonale chráněná před mrazem. 

Linola Lotion - Tělové mléko je vhodné nejen pro citlivou pokožku vašich dětí, ale také tu vaši, která často v zimě trpí zvýšenou suchostí. Linola Lotion udržuje pokožku dlouhodobě vláčnou. Obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou, pro účinnou obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry.

Linola Face – Krém na obličej oceníte zejména v chladných a mrazivých zimních měsících, kdy pokožka obličeje nejvíce trpí a je potřeba důsledného promazávání.


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce