Inzerce
Inzerce
Inzerce

Hrajte s Linolou o 5 dárkových balíčků 

Chcete vyzkoušet produkty Linola? Zapojte se do soutěže a buďte jedním z pěti šťastných výherců, který získá tělové mléko Linola Lotion a Linola Face v dárkovém kufříku. A ještě malé překvapení!

 

Soutěž probíhá v termínu od 22. 2. - 7. 3. 2021.

Linola

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Výhru získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 19, 68, 146, 198, 215

Nápovědu můžete najít na www.linola.com/cs-cz/

Jaká bude výhra?

5 výherců získá tělové mléko Linola Lotion a krém na obličej Linola Face v dárkovém kufříku a malé překvapení k tomu!

Pomoc pro suchou a citlivou pokožku nebo pokožku se sklony k ekzémům

Chladné počasí je pro všechny se suchou pokožkou velmi nepříjemné. V zimě, kdy teploty klesají, a snižuje se vzdušná vlhkost, se suchá a citlivá pokožka ještě více vysušuje, praská, pne a svědí. Zdá se, že je situace bezvýchodná. V těchto případech doporučujeme používat produkty Linola, které obsahují důležitou kyselinu linolovou, která stabilizuje ochrannou kožní bariéru a brání ztrátám vody z pokožky. Účinek je ihned patrný. Kůže je klidná, vláčná a dokonale chráněná před mrazem. 

Linola Lotion - Tělové mléko je vhodné nejen pro citlivou pokožku vašich dětí, ale také tu vaši, která často v zimě trpí zvýšenou suchostí. Linola Lotion udržuje pokožku dlouhodobě vláčnou. Obsahuje hodnotný olej ze světlice barvířské, bohatý na kyselinu linolovou, pro účinnou obnovu a stabilizaci ochranné kožní bariéry.

Linola Face – Krém na obličej oceníte zejména v chladných a mrazivých zimních měsících, kdy pokožka obličeje nejvíce trpí a je potřeba důsledného promazávání.

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou ze soutěže vyřazeny.

Soutěžní otázky:

 


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce