Inzerce
Inzerce
Inzerce

Velká prázdninová soutěž o vstupenky do Aqualandu Moravia

V jihomoravském Aqualandu Moravia je léto v plném proudu, a tak Vám přinášíme soutěž o vstupenky do tohoto jedinečného vodního světa!

Zúčastněte se soutěže i vy a přijeďte si užít roztančené léto do Aqualandu Moravia. Návštěvníky během léta nečeká pouze adrenalinový zážitek a koupání, hlavním letošním tématem je tanec. A v Aqualandu se tak letos můžete zdokonalit na tanečních kurzech, užít si bohatý, taneční animační program a zasoutěžit si v tanečních soutěžích. Svoji odvahu můžete otestovat na venkovních tobogánech Abyss a Boomerango, které jsou raritou ve střední Evropě. Opravdový relax a odpočinek si vychutnáte v bazénech na vodních lehátkách, bublinkovačích a chrličích.

Soutěž probíhá v termínu od 1. 7. do 18. 8. 2019

Jak se můžete soutěže zúčastnit? 

Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví na všechny soutěžní otázky a bude mít výherní pořadové číslo.

Každý týden vyhrává 1 výherce!

Výhru v 3. týdnu získává správně vyplněný dotazník s tímto pořadovým číslem:

  • 270

Výherci:

1. týden - 44 - amalie2011

2. týden - 200 - pacouf

Nápovědu najdete v textu nebo na http://www.aqualand-moravia.cz/ 

Jaká bude výhra?

Každý týden vyhlásíme 1 výherce, který získá 2x celodenní, dospělý vstup do zóny AQUA, který zahrnuje všechny bazény a tobogány.

Děti do 6 let mají vstup do Aqualandu Moravia zdarma a děti do 18 let mají do Aqualandu zvýhodněné vstupné. Doporučujeme vstupenky případně zakoupit předem na www.koupejse.cz

Přejeme hodně štěstí!

Bude-li z jedné IP adresy uskutečněno více hlasování za sebou, všechny soutěžní odpovědi z této adresy budou z losování vyřazeny.

Soutěžní otázky:


Soutěžní otázky:


Diskuze k soutěži
Vložit příspěvek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce