banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zuzi, fotky jsou fakt nádherné, obzvlášť ta první. Maty je š... - diskuze

1 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Zuzi, fotky jsou fakt nádherné, obzvlášť ta první. Maty je šikulka jak všechno dohání. Já na besídce taky zaslzela. Baťůžek si vybral peckovní, přeji, ať se jim výlet vydaří!
Děkuji.Od pondělí je Maty doma,měl strašnou rýmu a na výlet měli jet včera,ale jelikož lilo tak to zrušili, tak možná ani o něj nepříjde.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
32 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 40 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici