banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zuzanka 4 a půl měsíce - diskuze

11 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Je nádherná, nevím přesně kolik váží ted\'. Měla virozu šílené průjmy a plakala a plakala po dobu dvou týdnů a hubla a hubla a nepila já přicházela o mlíko..... Z váhy 5290g se po týdnu vyšplhala na 5370g a i to už bylo hezké. Mám pocit že už přibírá a mě naskočilo znovu mléko. Jinak se jen trošku naklání na bok, lenoch jeden malý, asi kvůli jaru, hodně spinká, zkouší na mě finty typu - odejdu na 1 metr dál a řve ale jako tur. Prostě objevila kouzlo pláče. Nádherně se směje, už si mumlá krásně sama pro sebe. Jízdu v autě už neprořve ale prokecá se slonečkem plyšovým, koliky - ty už dávno nemá. Každý den je něco nového neustále. A baví mě to. Je úžasné pozorovat tyto změny u miminek.
Hlavně, že už je ta viróza za vámi, nás taky potrápila, tak si dovedu představit, jak to zacloumá s nervama. Teď už to váhově dožene, uvidíš. Tak ať jste zdraví
Zuzanka je šikulka. Hezky to zvládáte
To je suprovy.A to povidani a smich je bozi - to souhlasim. Moje ma 4 mesice a 10 dni a taky zatim jen na bok - ona je tak tezka,ze ji to asi vic nejde..se zasekne.ALe zas ma hrozne rada kdyz ji sednu do sedu - to uplne nadsene otvira pusu a smeje se.
jj, taky mame ctyri a pul mesice a je to zatim bajecny!Chudak mala moc toho pres den nenaspi, mame nejakej blbej rytmus a do toho ji bracha furt taha za ruce a nohy... ale jinak super!Preju at ti miminko pribira a krasne jaro! V lete uz nam ty holky polezou po hlave
@Tris ;) S tim spanim ve dne to mame to samy
Zuzanka je šikovná
je fajn že přibírá, a bude určitě víc a víc, moc vám držím palečky, ať to tak je a neboj mamko, ona pak bude tak akční, že si budeš říkat \"zlatý ležení\"
To je tak krásný. A děkuju za pozitivní energii,páč ji ztrácim tím jak mi prdík furt řve. Tak plno radosti s malou
@ Víš až byly malé asi až 2 nebo 3 měsíce tak jsem si všimla, že maraton řevu a jekotu postupně mizel. Ta řvala i po rohlíku a ve chvíli kdy jsem začala jíst všechno byl klid. Vydrž, ale já byla taky zoufalá. Už nejsem.
@ s tim rvanim.prjde to:D me to rvalo 24hodin denne v kuse... byla sem zoufala-asi jako kazdej.ale preslo to:o)) vydrz!!!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40