banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zubní kaz - diskuze

24 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Mám blbej dotaz Když je v těhotenství kaz, používá se normálně při vrtání ta injekce na umrtvení? Já v to upřímně doufám , protože 20 let jsem neměla kaz a včera jsem si jeden objevila a ještě na tak blbým místě - až na sedmičce a úplně dole u dásně..auuuu ...už jen představa, že se mi v tom zubařka začne dloubat mě bolí. To je tak, když celou dobu chodíte k zubaři jen na preventivky
Měla jsem šílené zážitky se zuby v těhu i při kojení. Bez injekcí bych umřela a to nekecám... Ona ani ta injekce v mnoha případech mi nepomohla, až když mi ho rvali, tak to píchli fakt něco extra neboj
Jasne, od zubu do bricha daleko
@zajic
já jsem nikdy u vrtání injekci taky nedostala
Pri Eldovi se mi rozpadl zub, injekci nepocitane, takze neboj, dava se uplne bezne.
mě ji dal a prý to nevadí. On teda se ptal jestli ji chci nebo ne, já se zas ptala jestli to bude bolet... no a prý to u každého je jinak. Mě teda i trhal osmičku když jsem kojila a nemohla léky na bolest. Naštěstí to nijak nebolelo. Podle mě, ale hlavně záleží na zubaři, někteří injekce moc dávat nechtějí, kamarádky zubař si ji zase účtuje, tak se zeptej a uvidíš.... držím palce ať to nic není.
Hele,co jsem dneska náhodou objevila,když jsem hledala něco jiného: http://ona.idnes.cz/zubni-poradna-mudr-kopeckeho-di5-/poradna.asp?p=kopecky&t=118Je to druhá otázka.
@veverka77 Tak nad otázkama i odpovědma jsem se dobře pobavila nejvíc mě dostala věc že zub měl 5 kořenů to bych vážně chtěla vidět.
@Ady.S Já jsem to nečetla celé
@veverka77 Já to jen tak prolítavala očima, některý dotazy jsou fakt k smíchu. Ale to je tím že vím o co jde a vím jak lidi neposlouchají co jim doktor říká a pak z toho vypadne taková otázka.
Tak já se při těhotenství vrtat nenechala, ale při kojení jsem jí dostala:)
@luciasek84 Nojo jenze do porodu jeste dlouho, to by se to mohlo pekne rozlizt. No za 14 dni jdu a uvidim co na to zubarka

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40