banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zubař - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
holky zítra mám jít k zubaři,ale jsem stále nastydlá,můžu jít nebo ne,já si myslím ,že ne,ale nevím to jistě,ale hlavně jestli se přeobjednám tak už po druhé předtím jsem měla angínu
JAko sestra od zubaře radím nechodit. u nás to mají napsaný dokonce na zubní oddělení, že se lidé s resp. potížema mají přeobjednat.
Ahojky, určitě nechoď...Zubař by tě stejně přeobjednal...Neměli by dělat zákroky při nachlazení, pokud teda nejde o akutní věc...Markéta
tak jsem tam volala,a je lepší prý nejít tak mě objednaly až na 12 ledna
@Gigi Myslela jsem si to,taky jsem nechodila..jen musím být příště rychlejší:o)

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

77 %
34 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 44 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici