banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zubař - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
dneska jsme byli na pulroční kontrole v těhu u zubaře já i PatričekJá se zas jen povozila otevřela pusu a alou doluPáta byl strašně pochválen jak má krásne zuby bez jedinného kazu-prý se to rýsuje,že bude mít zubečky po mamince říkala paní zubařkabyl štastný jak ho vozila nahoru a dolu..otevřel hned i pusinku-má všechny zuby co by měl mít a pak dostal 2 obrázkytakže příště už pujdem až v srpnu,měla jsem strach,že malá mi vezme něco ze zubu,ale vypadá to slybně
my jdeme 17.2.,tak jsem na to zvědavá,minule Venda brečel,když mu chtěla koukat do pusy a pak zase když měl odcházet z ordinace
tak to je šikulka,mně čeká zubař a trhání osmičky v dubnu ble ble vůbec se mi tam nechce......
no my jsme byli u zubaře 12. ledna a to si malá vyfasovala už 3.hvězdičky.vydržela to a vůbec neplakala. asi je po mě.
tak to je fajn. Taky nás musím objednat děkuji za připomenutí
Mě to čeká 26.2.Jdu s dětma poprvé tak uvidíme,jak dopadnem.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
41 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 73 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40