banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zpívám si. - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Den je slunečný,den je slunečný a není.Místo toho pořádně prší.Šla jsem nakoupit jako pan vosa-kapuci na hlavě,vypadám v ní fakt jak debil.Ale nákup se podařil.Po cestě jsem si volala s mamkou.Tak mám zas hlavu plnou informací.Honza dnes jde se školou do divadla pěšky a ještě v hezkém oblečení,to dopadne.Zuzanka včera ukončila dramatický kroužek,nějak se nám to léto blíží i když to nevypadá.S Gabkou jsme daly kafe a zalezla.
jo dneska to počasí fakt úžasné... Akorát na zalezení s knížkou...
Hezký den, Gábi. U nás už pršet přestalo, tak snad bude brzy po dešti i u vás.
Gábi, užijte si fajn den.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici