banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zpátky doma :) - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
A je tu středa. Ze včerejška na dnešek jsem spala u Petra(přítel-ten dvd)Po práci jsem oba nakoupily, navštívily na otočku mojí potenciální švagrovou a hurá k Petrovi domů. Dostala jsem studený melounek, nakrájený na kostičky, talířek pd pusinku(kvůli peckám) a byla jsem krmena Večer jsme měli párkyA dnes domů. Než jsem dorazila k Tygří smečce, stihla jsem bankomat, drogérku a poštu V práci je to na palici. Čím více se blíží datum dodání zakázky, tím více jsou všichni nervózní. Ale hlavní je, že se to pomalu sune k pondělku, kdy skončím a budu mít konečně 2 dny volnaJo a zítra mi končí smlouva, jsem zvědavá, zda mi jí prodloužíKrásný zbytek dne i Vám
Cukříku moc přeji aby smlouva byla prodloužena
Aničko, jelikož určitě nejsi problémový pracovník a práce máte hodně tak si myslím, že s novou smlouvou můžeš počítat.
teda, to se někdo měl, a držím aby smlouva byla prodloužena
Se smlouvou si nedělej vrásky
Tak krmit melounem to bych se taky nechala. Komu už jinému by měli prodloužit smlouvu, když ne zaměstnankyni roku?Hezký den, Aničko.
@nadule1 Jo, doufám, že mě. Ale říkám si, že když mi povolil dovču v červenci a srpnu a domlouval se se mnou na dalších dnech navíc k práci, tak od toho usuzuju, že by nsnad zítra účetní přijít mohla

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
6 hlasů

56 %
41 hlasů

16 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 73 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40