banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zoubky. - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, v pátek se Vojtímu vyklubal první zoubek a včera vykoukl druhý. Zatím to vcelku zvládá, tak nám držte pěsti ať jsou co nejdříve dorostlé a Cipíska dlouho netrápí.Pozdravujte špuntíky a mějte se hezky
tak to je super a hezky jste to zvládli na poprvé tak at vám to jde
SuperVojtíšek je šikovný,že to tak dobře zvládáTo by bylo super,kdyby zoubky rostly úplně bezbolestně,co?Nás to čeká každou chvíli,tak snad se malá nebude moc trápit

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40