banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Znamienka - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Zajtra idem na odstranenie znamienok.Jeden mám na chrbte a druhý na pipine.No,to je zase operace.Už vidím jak sa budem cítiť trapne
já mám taky na pipině a pod zapínáním podprsenky, ještě jsem s tím nikde nebyla, asi bych už se konečně mohla odhodlat
@KačkaJ Pod podprsenkou jsem to měla taky na zádech a mám to už 4 rok venku a je to fakt lepší. Předtím se to neplatilo.
@KačkaJ To znamienko na chrbáte som mala tiež tam kde sa zapína podprda.To na pipine sme odložili na ledn,kvoli hojeniu.Som rada,že je to preč.Hneď lepší pocit
@nathalis
to bude v poho. Já jdu za týden. Ale mám ho na bradě.
Pro krásu se musí trpětTak at to moc nebolí ,posíláme pofoukáníčko
taky chodím na odstranění znamínek
Tak ať to moc nebolí a brzo se ti to zahojí
Teda z tebe bude pořádná krasavice, ještě větší než jsi teď
@Ady.S

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
8 hlasů

76 %
35 hlasů

7 %
3 hlasy

Celkem hlasovalo 46 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici