banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zítra poradna.. - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
..a výsledky vývojových vad a Downa. Tak doufám, že když mě nikdo nevolal, že všechno bude ok. A taky bych se měla dozvědět termín na velký ultrazvuk. Na to se už mooooc těším.
Budu drzet palecky a neboj vse bude v pohode :D
výsledky budou určitě v pohodě
Určitě je to v pořádku,když nevolali
Držím palečky aby výsledky byli dobré
Já si na výsledky volala sama, ale sestřička taky říkala, že kdyby bylo něco špatně, tak se ozvou... no a pak mi vyšly testy na hranici a neozvali se a musela jsem na několi vyšetření, ale ne na amniocentézu, takže kdyby to bylo jo špatné, tak brnknou. Určitě tě zítra čekají jen ty nejlepší zprávy.
Držím pěstičky Myslím, že když nevolali, bude to OK A velký ultrazvuk bude stát jistě za to !!!
držim palce, ale pokud nevolali tak je to v pořádku :-)

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40