banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Žirafy jsou boží, ovšem momentka tygra je luxusní, to se ti... - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Žirafy jsou boží, ovšem momentka tygra je luxusní, to se ti povedlo ;-)))
Žirafy byly báječné, ale tygříka fotil Lojza, on fotí hrozně rád a narozdíl ode mne fakt hezky.
@Evulik25 Já mám ty tygry v Ově problém vyfotit, takže obdivuju, jak se mu to povedlo ;-)
Jinak jsem se chtěla zeptat, jak to, že se ti povedlo jít k těm žirafám tak blízko? To fakt muselo být super.
@foREVer Ten dvorek, kde stojíme není veřejnosti přístupný, vzala nás tam paní ošetřovatelka a sebou nám dala kýbl se suchým pečivem, abychom mohly žirafy nakrmit. A fotila nás vesměs taky ona, nebo my s Veverkou na střídačku.
@Evulik25 Ahaaaa, to bych fakt taky brala takový zážitek :-) A ty ještě taková milovnice zvířat, že ;-)
@foREVer No já ho právě dostala od Lojzy k narozkám, to víš, už mě fakt zná.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici