banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

závislost na BOL :-))) - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
holky,budu to mít podobné.vždy,když mě přepadnou blbé myšlenky nebo \"depka\",čtu si příspěvky a když vidím,že v tom nejsem sama,že se trápíme všechny se stejnýma věcma...teď jsem zde pořád.v úterý jdu na injekci pregnylu,po kterém bych měla mít na 99% zralá vajíčka,a že jinak nám v mimi nic nebrání,tak by to mohlo tento nebo další měsíc konečně vyjít.a z toho jsem právě úplně zpitomělá.namlouvám si,že to stejně zas nevyjde,pře kdybych v to doufala,a nevyšlo to,zklamání by bylo mnohem větší,než za celý rok.
Držím
Katy hlavně mysli pozitivně...být v klidu a v pohodě je záruka 50% úspěchu se říká a držím palečky

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40