banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zavislák - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
holky Danielka je závislá na prsu,když ji ho nedám tak pořád jen řve a řve..byla tak hodnoučka,ale jak dovršelo konec šestinedělí tak pořád chce prso..nevím jak ji to odnaučit..cumel má chvilku pak ho vyplivne a pláče..když ji dám prso tak je klid..přece ji nemůžu mít co půl nebo co hodku u prsa,vždyt nic neudělám..to bych si musela pořídit šátek a být jak indijánská babička s prsem venku,snažila jsem se ji aspon huštat s dudlem v puse,zabíra na chvilku a na rukách to taky přád nejde..řešila jste to někerá?v noci je naštěstí klid to se budí co 3-3.5h na kojení
Bude se to ještě určitě opakovat.Já si pamatuju,že jsem kojila třeba 45min,pak umyla nádobí zase chvíli kojila pak zas malá chvilka klidu a než jsem dala spát tak jsem zase kojila a to vše třeba během 2,5hod.Ale chce to hlavně klid,ono to skončí a postupně se bude délka kojení zkracovat.ještě bývá spurt okolo třetího měsíce.Hlavně na ně nechvátat,doopravdy to hrozně moc rychle uteče a všechno bude brzy zase jinak.
Bude se to ještě určitě opakovat.Já si pamatuju,že jsem kojila třeba 45min,pak umyla nádobí zase chvíli kojila pak zas malá chvilka klidu a než jsem dala spát tak jsem zase kojila a to vše třeba během 2,5hod.Ale chce to hlavně klid,ono to skončí a postupně se bude délka kojení zkracovat.ještě bývá spurt okolo třetího měsíce.Hlavně na ně nechvátat,doopravdy to hrozně moc rychle uteče a všechno bude brzy zase jinak.
Taky si myslím, že kolem 6-ti týdnů by měl být růstový skok. Takže teoreticky by to mělo přejít. Asi zkus vydržet.
Taky si myslím že se jedná o spurt(růstový),vydrž to,určitě to brzo přejde,co by jsi pro svoje miminko neudělala,je ještě malinká,je jí 6 týdnů,má prostě potřebu být s tebou,nevzdávej to
Třeba je to jen nějaký růstový spurt. Zkus vydržet a dyžtak, jestli na to budeš mít nervy tak vyřvat a nebo šátek. Nebo někoho k ruce kdo bude chovat za tebe Ale oni ti zlatíčka jsou stejně tak vyčůraní že poznají že to nechová máma tak tě stejně budou chtít. Takže asi fakt šátek nebo nějaké ergo - nosítko
Malá byla ze začátku pořád u prsa,teď ji to přešlo a chce pořád chovat,ale ne na ležato,ale otočená ke mně zády tak aby viděla co se kde děje.Tak chovám ,taky nic neudělám.Říkám si že ta doba za chvilku skončí,poleze po zemi,bude kramařit a roztahovat a o mou náruč už nebude tolik zájem.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40