banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zase trapas - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Jely jsme s Vaneskou v tramvaji,která byla nacpaná a Vaňule se me ptá a dost nahlas:\"Maminko,teď když máš v bříšku miminko,tak už ti neteče z prcky krev?\"....nejraději bych v tu chvíli zalezla pod sedačku!!!
hm...tak to se ti nedivím, ale jinak je to bomba
Chytrá, chytrá. Tady mi asi něco uteklo? Mimi. A jak se vede?
@misanka mozna jsem dnes trochu natvrdla....ale nejak to nechapu! Vede se docela dobre,jen Vaneska mi dava zabrat...co slovo-to perla-navic verejne!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40