banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zase šokovala - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
já byla zralá na panáka, dělala jsem večeři a poslala jsem ji do pokojíčku na koberec hrát si s Fanouškem, najednou šílený řev a letěla ke mně, tak jsem letěla co provedla Fanouškovi, slyšela jsem něco syčet, Nikola v šoku, ona ta koza dokázala na topení povolit ten pidi ventilek, kterým se upouští vzduch, tchýně dnes zrovna topila takže voda horká (naštěstí ne tolik), ruce měla červený ale jen lehce, z topení gejzír vody, honem jsem letěla pro manžela ten taky v šoku, myslel že to prasklo, naštěstí teda zjistil že to jen povolila, ona se i přiznala, naštěstí to stříkalo těsně vedle Fanouška, takže manžel likvidoval povodeň a já utišovala Nikču, byla fakt v šoku, že pak dlouhou dobu byla jak milius , ale mě se pěkně rozklepali kolena nedávno zase dokázala otevřít okno, takže od té doby musím neustále myslet na to, že je musím zavírat i horní kličkou, kterou nejsem zvykliá vůbec používat, jsme v prvním patře takže čekám kdy vypadne bože, já myslela, že ji to už přešlo, ale ona prostě musí všechno vyzkoušet, normálně ji tady snad nebudu moct nechat až do dospělosti o samotě
Až tak šikovná by být nemusela, viď? Já mám poslední dobou pocit, že čím jsou starší, tím větší kraviny vymýšlejí. Chce to pevné nervy...Je to všude podobné. :)
Podnikavá dívka
je to skritek neposeda...nevim co ti poradit,my jsme v 6.patre a i kdyz nemaji tendence otvirat okna,dali jsme na ne nahore retizek,ze se otevrou jen kousicek,kudy neprolezou..clovek nikdy nevi,kdy budou mit dle nich genialni napad
To jsou šokyČlověk by řekl,že čím je dítko starší,tím míň nebezpečí hrozí,ale je to naopak.
ty vado, ta je teda \"šikovná\" No ale až se oklepete, budete na to určitě vzpomínat s úsměvem.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40