banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zase jsem zachrápala - diskuze

7 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
A vzbudila se před deseti minutamaDnes nic moc, zkulturním kytkama knihovnu a tím pádem mi to trošku ubude na parapetech doma. Uvařeno je, uklizeno taky. Jen čekám verdikt, zda jsem normální. Táta opravdu odmítl spolunažívat společně ložnici, prý dva názory nejsou kompetentní
hezký den
Třeba si to táta rozmyslí až naněj příjdou choutky. Hezký den.
hezký den
tak já jdu přihodit další názor a hezký den
jejda jsi normalni...a hezky den
pěkné pondělí
Helčé,hezké pondělí

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

26 %
27 hlasů

70 %
73 hlasů

5 %
5 hlasů

Celkem hlasovalo 105 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici