banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zase jsem si udělala radost - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Když můj malej Adámek udělal první tři krůčky, tak jsem z toho měla obrovskou radost. Měla jsem na tom velkou zásluhu, neboť jsem na dítě sama. No a z té radosti jsem si chtěla koupit nějaký šperk. Proto jsem se podívala na https://www.eppi.cz/sperky/retizky/stribrne stříbrné řetízky a jeden asi za čtyři tisíce si koupila. Nosím ho i teď kdy Adam má 12 let.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40