banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zápis.. - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
...popíšu sem náš zápis do školky ve 2 různých školkách 1.školka,berou 19 dětí,školka krásná,chodby vymalované obrázky,všude výtvory dětí, moc do ní chcemee...děti si při zápisu mohli hrát ve třídě,paní ředitelka milá,měla vše nachystané,udělala i papír s našim reg.číslem na netu,Lucinka se trochu bála tak se jí snažili rozveselit..nakonec si Lucinka mohla vybrat zvířátko co vyrobili děti ve školce2.školka,bílé zdi,berou 53 dětí,občas nějaký obrázekpři zápisu jsme čekali všichni na chodbě,bylo tam o dost víc lidí,protože je okolo sídliště,děti byli nervózní a spousta z jich ječela(Lucka ne protože jsme tam už čekali jako 2)ředitelka hledala všechny papíry a nakonec mi dala kus papíru a propisku ať si napíšu pořadový číslo..nic skoro neřekla a když jsem se jí zeptala jestli potřebuje potvrzení o trv.bydlišti tak se na mě podívala jak kdybych byla mimoň(přitom v přechozí školce i jiných školkách je chtěli)..no tak holky doufám,že Lucka bude jedno z 19 dětí co vezmou do školky č.1
Je mi z toho vždy smutno.U nás stejná školka,stejné učitelky jen rozdíl dvou let.Jak šel Honza byl zápis jak u vás ve školce 1.Jak šla Zuzka tak jak u tvoji dvojky.Možná ještě horší-stáli jsme na chodbě co vede do kuchyně.-celkem tam byl smrad a dusno z výparu.Stejné prostředí,stejní lidi jen doba jina. Mi to přišlo jak jiná planeta.
My máme školku podobnou té vaší jedničce. Ale na zápis jsem dítě ani nebrala. Stejně jsem si tam jen vyzvedla formuláře, které jsem vyplnila doma a donesla později. Ale já jsem z vesnice, u nás se všichni známe a je to celkově takové jiné. Ředitelka je paní, která učila ve školce i mě před léty.
@Francouzka no u nás u zápisu dítě chtěli tak jsem ji přivést musela
držím palce
Držím palce
držím palce
držím palce, aby to vyšlo
držím palce!
Držím palce.
Držím vám palce!

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40