banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

zajímavý je, že ženský v práci věděli, že jsem těhotná ještě... - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
zajímavý je, že ženský v práci věděli, že jsem těhotná ještě dřív, než jsem o tom já měla páru..
jj, to jsem měla taky, bolely mě prsa, jakoby chtěly prasknout a nechutnaly mi topinky :)a všichni mi to říkali, že jsem těhu, a test ukázal až po třech až čtyřech týdnech pozitivní výsledek :)
Chi chi, tak to jsme měla podobný. U nás to první věděl manžel, pak sousedi a nakonec všichni ostatní (rodina, kolegyně, kamarádky) a já jim furt říkala, že jsou prdlí, že bych to snad poznala. A ono ne, nepoznala a oni měli nakonec pravdu
Já věděla hned, ale nechtěla jsem to řikat až do výsledků screeningu, jenže už jsem docela měla balon, ale neřekla jsem. A pak mi ženský říkaly, že si to myslely
z toho si nic nedělej. manželovi zase v práci asi třikrát nezávisle na sobě gratulovali, že prý jsem těhotná. Manžel opáčil: tak to jsi první, kdo to ví.
moje mamka i starší sestra taky :-)
jojo,teta na mě taky poznala,že jsem těhu,ještě si pamatuji jak se mě na to ptala.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

17 %
11 hlasů

0 %
0 hlasů

8 %
5 hlasů

58 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 66 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40