banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

žádné těhotenské příznaky - diskuze

17 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
ahoj holky, chci se zeptat, jestli je tohle normální. Po zjištění těhu jsem měla něco přes týden silné bolesti podbřišku a křížové bolesti zad, i jsem kvůli tomu zkolabovala. Ale teď už 14 dní nic, ani prsa nemám skoro citlivá (dnes jsem podle mých výpočtů 6+4 tt) a přijde mi to fakt divné, že to tak zmizelo v hlavě mě pořád straší zamlklé těhotenství.... dá se to nějak poznat, má nějaké příznaky?
Ahojky, já bych měla být 6+5tt, dnes jsem byla na utz a byla vidět jenom černá bublina s malým hráškem uvnitř, takže za týden bych měla vidět srdíčko. A prsa mám citlivý jak kdy, jeden den je to v pohodě a druhý den nemůžu ležet na břichu. Vůbec se nestresuj a hlavně si nečti různé články atd. Dřív těhule němely takový vymoženosti jako my dnes a rodily zdravé děti o 106%, takže buď v pohodě a dej si arašídovou nugeta
Ahojik,musis predevsim myslet hlavne pozitivne.ja jsem 15+3tt a krom toho,ze me obcas boli prsa a obcas poboliva bricho nejevim znamky tehotenstvi.ze zacatku me jen silene bolelo bricho,kdyz jsem to mela dostat,pak porad nic,takove napeti a krece a to mi dr.oznamil,ze jsem tehu.pak jsem zacla priserne jist.pak to ustalo a od 6tt se jen cpu a obcas pnuti v prsou.zadne nevolnosti,zvraceni atd..kdybych tou svou zravosti tak priserne nepribrala z 54kg na 60kg,ani nevim,ze jsem tehu.tak hlavu vzhuru,drzim palecky
Zbytečně se nenervuj,já jsem taky neměla pocity těhotenství a už budeme za chvilku rodit
Tak to tě tedy musím uklidnit. Prsa jsem měla zvětšený ale to může mít každá jinak, není to pravidlo. Měla jsem hrozný hlad a byla jsem unavená. Jinak jsem vůbec nevěděla, že jsem těhotná. Teď jsem 15+1, takže asi už 16tt tuším, a už ani ten hlad nemám, prsa nevím asi jsem si nato zvykla nebo už je nevnímám. Ale nemít průkazku nevím, že jsem těhotná. Takže doufám, že moje miminko taky neumřelo, podle toho co tu píšete. Ale radši tomu věřit nebudu a budu se těšit na UZ..
No takovýma myšlenkama si teda moc nepomůžeš... určitě to možné je, ale těch možností je hrozně moc!! Mě břicho přestalo bolet z ničeho nic a vůbec jsem si teď nepřipadala těhotná, dneska mi začalo úplně hrozně bolet břicho jako od žaludku, ale jako bych tam měla kámen, už se to zlepšilo, tak doufam, že to nic neni.. kdybychom se měly kvůli všemu nervovat, no hrůza. Jsi zatim hodně na začátku, tak si myslim, že ty počáteční bolesti můžou normálně zmizet
@Luci23 Jo a prsa mi ze začátku bolely dost a teď už dlouho vůbec nic.. fakt si nepřijdu těhotná
@Luci23 Abych řekla pravdu, tak se za to svý užírání se úplně nesnáším. Jak jsem poprvé viděla dvě čárky na těhu testu, od té doby se pořád jenom straším a nevěřím..... jsem pitomá asi to bude jako se snažilkováním, jak už mi to začalo lézt na mozek, přestala jsem s netem, tak asi teď taky budu muset a nečíst si pořád hrozný věcijinak díky holky
@Missule Ty budeš asi to samé co já.Akorát,že já jsem v té době neměla net,tak jsem byla aspoň trochu ušetřena.Tenkrát,když jsme o první mimi přišli,tak jsem celé další těhotenství byla z něčeho vyblblá.No díky bohu,že už je to zamnou.
@Missule sedmý týden, krááásné číslo :) to jsem myslim prvně viděla fazolku se srdíčkem
@Missule ahoj určitě si zajdi na pohotovost a udělají ti ultz. Já třeba na začátku tyhle těhu pocity neměla vůbec, až teď od 9-10tt. Držím palečky
@Silvinka Je to sílaJinak se chci ještě zeptat, tohle jsem pořádně nepochopila. Jak jsem v 6+4 tt, jsem v 6. nebo 7. týdnu? Tohle je vysoká matematika
Nechci tě strašit,ale tenkrát,když mi odumřel plod,tak mi ráz naráz zmizeli všechny příznaky...Pokud se ti něco nezdá,zajdi na gynekologii.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40