banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Začnu pozitivně - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
včerejšek fajnový: štěně úžasné, nádherné, i jméno má hezký: Linda. Fotky nedám, zatím s ekocháme sami, tedy moje mamka. Je prozradím, že je to dvouměsíční kříženka husky a něm.ovčáka. U kmotřenky jsem zvládla atak na zahradu a její bylinky, už se macerují na sirupy. Heli se definitivně odpoutala od maminkování a nynčko děduje-těžký kalibr ve formě jízdy na Teřře je k nepřekonání U mamky i bábiny jsme těžce pouklízely. Za odměnu mne nechaly přes hodinu žehlit No dnes na osm jede tatin do práce, vyfásl celý týden směny za ségru na dovči. Na deset hodin mi dojede inspekce z okresu na knihovnu, za půlhodiny nepůjde až do večera net, taky žůžo. Do toho leje už od včera. Kolem jedné hodiny budu s dcerou u tety Martiny, mám pro ni nějaké fasování... No a navečer vyzvednem tátu z práce a začnem kuchyňsky kutit na výrobě sirupů.... a v ložnici na výrobě potomka... Vinšuju pohodový den, silnou a hlavně co nejvíc a to všem
Pěkný den.
Helčo,ať se daří na všech frontách.
at se ti daří Heli
Pěkný den a přeji, aby výsledek obou kuchtění stál za to.
krásný den ať se daří v kuchyni i ložnici
Pěkný den
Helčo, přeju krásný den plný ,, a ...
@Mahani co máš v plánu ve čtvrtek???
@helenice Na čtvrtek žádné pevné plány zatím nemáme Uvidíme podle počasí Zastavíš se na ?
@Mahani ráda bych, ože vezu tchyni na Smraďavku...Písnu později, celý dne nešel net, až poklidím, domluvíme sa, Ju?

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

20 %
4 hlasy

80 %
16 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 20 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40