banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

začínáme... - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
tak my už se taky dva měsíce snažíme, zatím teda nic a docela se bojim, že ani nic nebude, ale nehrotíme to a zkoušíme to jen tak bez léků, vitaminů a doktorů. Zdravá bych měla být, až na to, že mi chybí jeden vaječník, což by mohl být problém, tak snad nám to brzy vyjde. Jinak přeji hodně štěstí všem snažilkám!
doporučuju také vitamínky např Calibrum babyplan nebo tu listovku. Vítej v klubu polovičních,já taky nemám vejcovod ale to zmáknem
@Janinka117 Díky za rady, listovku určitě zkusím :)Jinak nás jednovejcovodových je tu koukám víc, tak si držme palce!! :)
@JaruHrad To víš, že nejsi sama jednovejcovodová, ale taky věřím, že se nám to všem podaří! P.
doporučuju také vitamínky např Calibrum babyplan nebo tu listovku. Vítej v klubu polovičních,já taky nemám vejcovod ale to zmáknem
Jaru aspoň ber tu kyselinu listovou..je to dobrý brát před i během tím nic nezkazíš
Tak to jsme na tom stejně,já mám dva neúspěšné měsíce za sebou a nemám jeden vejcovod a taky věřím, že se zadaří bez doktorů! Pá. P.
Tak ať se brzy zadaří.
přeji,aby se Vám co nejdřív zadařilo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40