banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Zabrali - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak i díky tomu,že ATB berou max.jednou za 10 let-to když fakt umírám -musím říct že i teď zabrali skoro okamžitě.Tím pádem noc už byla poměrně snesitelná a dneska se cítím skoro zase jako člověk.A jak prohlásil manžel,už mě zase napadají blbé nápady.
Ještě,že tak.Ja měla ATB naposledy v roce 2000.
tak to je dobře
To je dobře. Radši blbé nápady, než umírající Jitka. :)
tak to je fajn, mě se po ATB taky téměr vždy hned ulevilo
tak to je dobrá zpráva
to je dobře
To jsem moc ráda, Jituš

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici