banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

vzpomínka - diskuze

37 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky, tak tady tak sedím a vzpomínám na období před rokem. Přesně před rokem mi totiž praskla plodová voda a druhý den ráno se mi narodila moje malá Karolínka:-))jsem z toho celá vyměklá. Strašně ten čas letí mojí malé holčičce je už rok:-))
To jsou přece krásné vzpomínky a jen vzpomínej a povídej si s námi s i se všemi,první rok je jen jednou,taky jsem to obulela.Všechno nejlepší robátku!
Karolínce přejeme k prvním narozeninkám jen to nejlepší...taky mě za nějaký ten měsíc čeká stejné vzpomínání a už teď je mi z toho smutno
je to hrozný jak to letí, a my to prožívaly s tebou a já ti tak záviděla že už máš ten uzlíček u sebe
@ivulisek já vím, včera jsem se dívala na tu svoji zprávu, že mi praskla voda a tys odepisovala v 8 ráno, že doufáš, že už to mám za sebou:-)))) a to jsem byla téměř ve finále, 49 minut na to se narodila:-))))Však budeš mít za měsíc taky výročí...nejen Karolínce, ale i Květoškovi to utíká:-)))
@Alena01 úplně mě to dojalo, jak to bylo krásný čekat až se která rozrodí. princezně posíláme narozeninovou pusinku a ať ti dělá radost
@ivulisek díky:-)
Moc gratuluji! Je opravdu neskutecne, jak ten cas s detma leti.
krásné narozeniny
Jj, leti to silene . K narozeninam vse nejlepsi
Všecičko nej k prvním narozeninkám,přejeme...
gratulujuuu
To je krásné...Přeju Karolínce krásné 1.narozeninky a ať je zdravá a šťastná
Karolínce moc gratuluji a přeji jen samé štěstí
Karolínce přeji všecičko jen to nejlepší,hodně zdravíčka k 1narozeninám.Jo,jo, strašně moc to letí.
krásné narozeniny a všechno nejlepší
Vše nejlepšííí.
Vše nej nej nej.
Všechno nejlepší k narozeninám.
Krásné první narozeniny
Krásné narozeniny
vsechno nejlepsi
krásné první narozeniny
Krásné narozeniny
holky, moc děkuji za všechny přání a gratulace. Jste zlatý:-))))
Věřím, že jsi vyměklá... na mě to už taky padá a to je Anetka až v březnu..Nedávno jsem si pročítala diskuzi těhotenství (naší, to co jsme psaly před porodem) a nasmála jsem se - já řešila naprostý detaily, které jsou v praxi úplně jiné Neskutečně rychle to uteklo a já se té mé zlobilky ještě nenasytila Karolínce přeji vše nejlepší!! 
@agafja no, tak já si teď večer nalistovala tu svoji zprávu, že mi právě praskla voda a že jedeme do porodnice:-))) úplně mám slzy v očích.... a nejlepší je, že mi rychlý porod přály holky, které dneska také už dávno mají svoje prcky u sebe:-)
Jééé jsem z toho vymněklá s tebou. Jsme seděli každý den u netu a psali si v kolonce tějotenství a pamatuju jak jsi porodila a já ti to ŠÍLENĚ závidělaPřeju moc zdrvavíčka do dalšího života.
@medox jj, já měla původně termín až 18.1. a byla jsem přesvědčená, že mě všechny předběhnete a pak najedenou, bez nějakého velkého varování to přišlo na mě! Vím, jak jsme řešily, že ti už odešla hlenová zátka a že se Toníček může narodit každým dnem:-))) A já bláhová byla pořád v klidu a říkala si, že bát porodu se začnu až když se mi bude blížit termín:-)))
Přeju Karolínce krásné první narozeniny.
no, musím říct, že vzpomínám i na to, jak jsme tady na ten svůj den s holkama v kolonce \"těhotenství\" čekaly. S Medox, Mysuge a MaikyP. Uteklo to fakt jako voda:-))) A taky musím přiznat, že jsem během toho roku snad na všechny nepříjemnosti spojené s těhotenstvím a pak s porodem úplně zapomněla. Příroda to fakt uměla dobře zařídit:-)
Přeji Karolínce vše nejlepší.
Karolínce moc gratuluju k 1.narozeninkám a přeju hodně zdravíčka
Krásné první výročí
Zrovna dneska jsem koukala na Tomáška, že nám zase nějak vyrostl. Je to chvilička, co jsme si ho přinesli z porodnice a najednou je tu takový velký chlap. Letí to Alenko, letí.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

19 %
4 hlasy

81 %
17 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 21 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40