banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vyrážka ze sluníčka - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Tak mi vyskočila nějaká vyrážka ze slunka. Byla jsem teď co svítilo každý den tak hoďku na terase-cílené opalování a mám to jako bych se popálila od kopřiv. Fuj. Tak jsem se těšila, jak ušetřím za solárko a ono mi sluníčko udělá toto. Mažu Panthenolem, nevíte co na to? Spálená nejsem, jen ta divná vyrážka
použila jsi opalovací krém? a jesli ano - s jakým faktorem?
@lucicína biodermu 30, asi je to tím ostrým slunkem. No dneska už nic nehrozí, od večera u nás leje jako z konve
Taky mivam. A nemazu nicim a po dvou dnech to je vzdy pryc samo.
Na to pomáhá Fenistil.
ja to mivam taky, je to z prvniho silnejsiho slunicka, mazu Panthenolem a beru si tricko, aby bylo az ke krku a to misto tak schovany, za dva dny je to pryc...
Mám to úplně stejně na dekoltu a ramenech.Včera jsem namazala mlíkem po opalování a dneska je to lepší,ale raději se budu pár dnů sluníčku vyhýbat(což bude pro mě dost těžké).
já jedla na to prášky.dlá se mi to vždy u moře.nebyl to zyrtec-ten mě nepomohl,ale dalo se to koupit v lékarně.. zkus se poptat..jinak mazat a mazat..
Měla jsem něco podobného před pár lety,v dekoltu.Byla jsem u doktorky,dala mi Zyrtec,za 2 dny byl pokoj.Říkala,že to mám z prvního prudkýho sluníčka
Také jsem mazala anthenolem a do 2 nů to zmizelo.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40