banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Výlet za kamarádkou - diskuze

2 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Tak jsem dnes byla navštívit svoji bývalou spolužačku.Bydlí v Orlové což je jen kousek od Ostravy,ale já tam nikdy sama autem nebyla takže pro mě docela katastrofa.Strašně nerada jedu někde poprvé.Moje orientační schopnost je totiž hóódně špatná.Manžel mi musel podrobně vysvětlit kudy přesně pojedu.No a myslíte,že jsem dojela?Dojela,ale úplně jinudy než mi řekl.Sám se divil,že jsem nezabloudila.Nejhorší je,že já na cesty nemám pamatováka,takže až tam zas pojedu příště tak budu opět úplně mimo.Návštěvu jsem si ale pěkně užila-sešlo se nás víc maminek a ti naši prckové byli úžasní.
ahoj, tak u nás je to i u chlapa. Jednou jsme jeli po té nové dálnici z Přívozu do Hypernovy. Skončili jsme v Klimkovicích, ten můj zapoměl sjet z dálnice na Zábřech. Kdybych si toho nevšimla, tak bychom jeli až do k Bravanticím.
Z toho si nic nedělej,my zabloudíme i s manželem.Jednou jsme jeli z Mošnova do výškovic víc než 2 hodiny.Odbočovali jsme do každého dvora,jako,že to je odbočka k nám.Normální člověk to zvládne za 20 min.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

55 %
38 hlasů

17 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 69 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40