banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

VYHLEDÁVAČ VZDÁLENOSTI - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jak jsem už psala v diskuzi níže (o Ondráškovi), je na trhu Hlídač vzdálenosti. Tady jsem o něm našla nějaké info:Tato miniaturní sada Vás pípáním upozorní, pokud se od Vás Vaše díťe vzdálí více než je bezpečné (tato vzdálenost je nastavitelná). Postačí, pokud má dítěu sebe miniaturní krabičku velikosti větší mince. Může jí mít třeba v kapse, nosit jí na krku na sňůrce, může jí mít zašitu v oděvu a ani o ni nevědětnebo si ji může třeba připnout jako přívěšek na klíče.Podobně jako dítě může být střeženo jakékoli zvíře (pes, kočka) nebo prakticky jakýkoli předmět (jízdní kolo, lyže, peněženka atp.)A pokud se už stane to nejhorší a dítě se opravdu ztratí, pouze na přístroji přepnete funkci a stane se z něj vyhledávač dítěte v davu. Pokud se k dítětipřiblížíte, tak Vás přístroj upozorní, že je dítě někde nablízku a Vy ho pouze zatím v davu nevidíte.Sada obsahuje miniaturní jednotku pro dítě a druhou jednotku pro rodiče. Technické údajeNapájení vysílače: 3V (knoflíková baterie)Napájení přijímače: AAA mikrotužková baterieSignalizace: zvuková a vibračníCena na našem trhu je kolem 500Kč.Nabízí ho několik internetových obchůdků, stačí do vyhledávače napsat Hlídač vzdálenosti. Já ho budu kupovat na 100%!!!
Rozhodně dobrá věc a pak ještě jsem kdysi slyšela o takovém pípáku pro holky,jde jen o to ,že to v nebezpečí zapnou a ono to začne děsně řvát a mělo by to případného útočníka vystrašit,ale to se musí nosit v kapse,jinka manžela napadlo,že dáme Aničce hodinky s navigací...Až bude větší
to jsme jeste teda neslysela..vypada to zajimave...
To mně by asi s Richardem stabilně pípalo, ale vypadá to dobře
Moni, to vypadá fakt dobře, hned to jdu popsat manžílkovi. Zatím je na to čas, ale pro nás by to byla super věcička. Už vidím jak taťka lítá s pípákem.
vlož do vychytávek
to je zda se chytra vecicka.Myslis,ze to nerusi zase nejaky jiny signaly?
To je fakt super!!!
Tak o tom jsem teda ještě neslyšela.Fakt dobrá vychytávka.
to vypadá dobře.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

19 %
13 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

56 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 68 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40