banner

Výchova, vztahy mezi sourozenci, aktivity, kroužky, mazlíčci dětí - nové reakce

Praktické informace o vývoji dětí a jejich výchově se můžete dočíst v oddílu Vývoj dítěte. Přemýšlíte jakou aktivitu pro své děťátko zvolit? Podívejte se do oddílu Vzdělání-aktivity a dozvíte se, jak na to.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 2 388 příspěvků

@Courtney

darek do porodnice

Já to v porodnici viděla u pár lidí, co měli starší děti.

Maruška

Maruška je frajerka

Maruška

Maruška je prostě Maruška :-)

darek do porodnice

Maruška

S tím toaleťákem má Maruška svatou pravdu.

darek do porodnice

Dárek je fajn nápad.U nás jsem o ničem takovém nevěděli a Honza miloval Zuzu i bez dárku.Ale Honza nikdy s ničím neměl problém.Sranda byla,že dlouho měl Zuzku bezpohlavní.Nebyla to holka,ale miminko PIPIPEK. Dokonce i cizí lidi opravoval a rozčiloval se,že to není žádná holka.Jsem zvědavá jak vezme segru Valinka od segry.

Maruška

Maruška má skvělé hlášky Příště zkus toaleťák po zakoupení trochu sešlápnout, nekutálí se pak tak daleko :-)

Maruška

Maruška je prostě boží a s tím toaleťákem je to pravda, to už se stalo i mě, že se mi odkutálel

darek do porodnice

Já jsem něco takového plánovala a pak to bylo celé jaksi honem, no tak to bylo bez dárku.I tak to bylo v klidu

darek do porodnice

To je náhodou hezký nápad

darek do porodnice

U nas to probehlo bez problemu i bez darku. Frantisek se na miminko tesil, v porodnici si chtel sestricku porad chovat a tesil se az budeme vsichni doma.
@Courtney

darek do porodnice

no na tobika to zafunguje.on rad dostava jakekoliv darky. je jedno zda je to od hloupe matky ci mimina:D:D hlavne ze bude mit novy auto:D:D:D a on to decko ffakt strasne nechce:D:D:D

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

79 %
30 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 38 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici