banner

Výchova, vztahy mezi sourozenci, aktivity, kroužky, mazlíčci dětí - nové reakce

Praktické informace o vývoji dětí a jejich výchově se můžete dočíst v oddílu Vývoj dítěte. Přemýšlíte jakou aktivitu pro své děťátko zvolit? Podívejte se do oddílu Vzdělání-aktivity a dozvíte se, jak na to.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Nové reakce

Celkem 2 388 příspěvků

@jana1260

bozíínku

I Honza. Jak začne popotahovat... Jedna zleva, jedna zprava by sedla, ale bohužel, žaluje smrad jeden.
@medox

Maruška

Aspoň by byla jasně daná velikost na jedno utření.Maruška je schopna si po kadění vytočit celou rulu, aby měla jistotu, že je zadek čistej.

Maruška

trhal by se o ty hrany

takové drobné výchovné selhání

A já se musím smát, neb to máme podobné. Toník přes den bez plíny, na poledního dřímáčka to taky zvládne, ale v noci se nevzbudí ani náhodou. A já něják nemám sílu vstávat stokrát za noc a nutit ho na záchod, hlavně teda on i kdybych ho vzbudila ve dvě ráno tak po vyčůrání neusne a bude myslet že je nějákých sedm, takže to mi odplenění nestojí za nabourání dítěte.Ale on už je velký kluk a chce spát bez plínky :-)Takže usne bez plínky a během noci jí na něj navlékáme. Než se vzbudí jí sundáváme a pak nutííme hned po probuzení se jít vyčůrat aby si jako zvykl že po spaní se čůůrá......tak začínáme od zadu a časem ho teda jednou v noci vzbudíme.....asi v létě až budeme doma a nebude se muset vstávat do školky a práce.
@amalie2011

bozíínku

Přesně a Klárka by je mohla dirigovat..
@sazicka

bozíínku

no je dat dokupy, tak bude fnukaci mejdan:D
@jana1260

bozíínku

U nás je to taky.

bozíínku

to je roztomilý.

jsem pysna matka

To je od ní moc hezké, taky mě to dojalo.

takové drobné výchovné selhání

A já ti rozumím. My se teda v noci nebudíme na čurání, ale chce pít nebo mlíko. Takže díky bohu, že spí s námi, jen se natočím k němu, vytáhnu prso nebo lahvičku a je to... ještě tak někam vstávat

Hanička si s tetou vyprávěla o altetice

Maruška

Maruška je strašně chytrá,mě by to nenapadlo

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

16 %
6 hlasů

79 %
30 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 38 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici