Výchova, vztahy mezi sourozenci, aktivity, kroužky, mazlíčci dětí - nové reakce

Pro tuto akci musíte být přihlášení
Nové reakce
Celkem 2 386 příspěvků
Být přísná, nebo to nechat být?
no právě, co je mi po tom, že jí po stolem, já na něho nevidím :-)venkovní hry a děti
Nikča si taky chodí hrát ven sama nebo za kamarády, leze po stromech, skáče v kalužích...a já bych chtěla aby se cítila víc jako holčička a snažila se být venku trochu opatrná na oblečení a vydržet někdy čistá , zatím je to marný boj a já jsem jen ráda, že jí to venku beze mne s kamarády baví, no a tak pračka se doma nezastaví a nemá cenu Nikču na ven oblékat jako krásnou holčičkuBýt přísná, nebo to nechat být?
u nás jsme taky u jídla přísní a musíme jíst u stolu, slušně, příborem a utírat si ruce...na to jsme s manželem oba háklivý, ale jinak je fajn že má fantazii a pokud po sobě uklidí proč ho nenechat, že?Být přísná, nebo to nechat být?
tak na vodítku se mi tady ty dva tahají taky, ale Bettynce na misku se žrádlem se naštěstí zatím nevrhli (to už ochutnali jako mimina a asi mají dost )Plácnutí přes ruku v 8 měsících
myslím si, že takové plácnutí přes ručičku i v tomto věku není nic špatného, dítko si uvědomí, že něco nemá dělat a třeba to plácnutí zabere a nebude se to opakovat, na moji Nikču to už v tomhle věku fungovalo dobřePlácnutí přes ruku v 8 měsících
Ono prakticky stačilo jednou plácnout,už to nikdy to dítko neudělalo :-)Plácnutí přes ruku v 8 měsících
Nojo,ale ten kabel opravdu nešel dát jinak.Tak ho plácla,a víckrát to už neudělalo :_)
Plácnutí přes ruku v 8 měsících
Klidně bych ho přes tu ruku plácla a opakovala tak dlouho až by pochopil,že takhle fakt nePlácnutí přes ruku v 8 měsících
Že je to pěkná potvora. Holt toto děcka dělají, buď ustoupí ono nebo vy tím, že kábly dáte tak aby na ně nedostalo.Být přísná, nebo to nechat být?
Asi bych to nechala, posuzuji to individuálně v kontextu. Tj. když to bude dělat ráno, kdy má jít do školy, tak budu trvat na "slušném" najedení, ale když je volno, ať si děti tvoří.Vždy říkám, že moje výchova spočívá v tom, že stojím u lajny hřiště a pouze je navracím, když z něj chtějí utéct. Na hřišti, ať si dělají, co chtějí :-).
Být přísná, nebo to nechat být?
v tomto jsem já asi přísná, nesnáším hraní si s jídlem, jakkoli by bylo kreativní, takže u nás se jí u stolu, lžící nebo příborema slušně, přes to vlak nejede, pokud si chceš hrát, tak ukliď talíř a můžeš jít jsou jiné věci, ve kterých jsem volnější - třeba v tom úklidu, ale stolování si držím, taková jediná známka normalityBýt přísná, nebo to nechat být?
přesně mám se s ním hádat? :-) Hlavně že je klid a dítko spokojené :-DSouvisející články
Aktuální soutěže
Aktuální testování
Těhotenská kalkulačka
Vypočtěte si v naší těhotenské kalkulačce, kdy Vás čekají ultrazvuky, kdy obdržíte těhotenskou průkazku, kdy se podrobíte triple testu, kdy se vyšetřuje streptokok, kdy se provádí amniocentéza, kdy byste si měla nachystat věci do porodnice, kdy nastupujete mateřskou dovolenou.
TĚHOTENSKÉ E‑MAILY
Zaregistrujte se na Babyonline.cz, uveďte termín porodu a každý týden vám automaticky přijde e-mail s informacemi o vašem těhotenství týden po týdnu a vývoji miminka!
Vybraná anketa
Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?
20 %
14 hlasů
0 %
0 hlasů
9 %
6 hlasů
54 %
38 hlasů
17 %
12 hlasů
Celkem hlasovalo 70 unikátních návštěvníků