banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Výbavička - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj holky,tak jak jsem psala,dorazila má nástávající švagrová z Německa ze 4mi dětmi a malým mimčem.Teda vlastně pro ni musel ten můj ject,protože se všichni do jednoho auta nevešliJeště jsem je neviděla,jedou zpět až ve čtvrtek.Ale dostala jsem už plnou krabici věciček-bodýčka,mikinky,čepičky...No,jsem z toho celá pryčTakový všechno malilinkatý.Úplně mi to nahnalo slzičky do očí.Budu muset vše vyprat a někam schovat.A jestli zvládnu seznámení a pochování mimi,vůbec netuším.Tak holky,jestli můžete,snažilkujte pořádně,at´se vám brzy zadaří
Jani, to je dobre znameni, ted uz to miminko musi proste prijit. A to jejich miminko hodne chovej, tvoje hormony to nabudi a uvidis
@janasmile Přesně tak. Jana má pravdu, zrovna jsem o tom včera četla článek. Že se tím může tělo ženy navnadit na otěhotnění. To jsem vůbec netušila. Myslím, že to určitě zvládneš. Držím palce.
Ahojky Jani, ničeho se neboj, věcičky schovej a mimi si určitě pochovej, všechno zvládneš, uvidíš.A kdo ví.....třeba je už Tvé tělo na mimi nachystané, jen to spustit....Držím Ti pěsti, do toho!!!!!!!!!Opatruj se..Papa.J
Jani věřím že to pro tebe nebude jednoduchý, ale jsi statečná holka a zvládneš to
To je hezký. A ze setkání strach neměj. Bude to určitě dobré. Jsi statečná holka!!!
Jééééé,to je pěkný.Neboj,i to seznámení zvládneš.Jsi statečná holka.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40