banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

vybarvuje se - diskuze

9 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
daniel se naučil rozeznávat barvy. nejdřív a nejvíc červenou. pořád na něco ukazuje a řve \"červená, červená\", protože všude jsou nějaký červený věci. obzvlášť v brně, kde jezdí červená mhd a on červené miluje autobusy, trolejbusy a tramvaje jenže problém! dneska ráno si nechtěl nechat oblíct ponožky, scéna jak kráva a on řval červená, červená. nakonec jsem na dně jeho šuflíku našla jednu jedovatě červenou ponožku, on se okamžitě uklidnil, usmíval se a potěšeně říkal červená, červená a pokoušel se ji oblíct. na druhou nohu jsem mu nakonec oblíkla červenomodrobílou ponožku, která sice má druhou do páru, ale daniel se té celočervené odmítl vzdát. na spaní jsem mu je sundala v naivní představě, že na to zapomene. ale ne, jen co se probral, už se sháněl po té červené fusekli!že má každou ponožku jinou je mi fuk, ale trochu se děsím zítřka. a taky toho, že začně chtít mít všechno oblečení červený, protože to nemáme!!!
Ema jakmile si oblíbí nějaké slovo, tak to je taky horor. Takže jednu dobu museli všichni a všude dělat na povel \"hačí\", pokud jsi neudělala hačí, tak byl průser jak mraky šel z ní strach Teď má oblíbené \"podat\", takže všechno všude hází a na členy domácnosti řve \"podat!\" Dále bylo velmi oblíbené \"deku\" a deku jsme tahali všude Jo a něco jako vy - máme oblíbené \"bačky\" a bačky musí být prostě ty jediné a žádné jiné a i když jsou pryč a nevidí je a já jí chci nandat ponožky, tak řve \"ponotky pyč! bačky!\"
@terulinek a nejlepší, úplně nejlepší slovo bylo \"tamto\", všechno bylo \"tamto\", dokonce všechny věci, co pojmenovávala dávno krásně, začaly být \"tamto\". Já neslyšela jednu dobu nic jinýho než \"tamto\".
pruser, co?Doufam, ze vase pracka ma taky program superfast na prepirani jedne jedine cervene fuseklicky. Pokud nemas susicku, tak asi budes jeste potom tu jednu cervenou ponozku fenovat
@zajic můžu ju taky prát každý večer v ruce je to dobrý, ukázalo se, že máme ještě jedny červený ponožky, ikdyž ne tak zářivě. a pak taky oranžový, ale to si nenechal nakecat, že je červená. vážně doufám, že se nehodlá chtít odívat do červené celej, to bych musela vzít ztečem regály s dívčím oblečením
hlavně aby se mu to nepromítlo do politického smýšlení!!!
@lucicína uf, to mě teda vůbec nenapadlo! spíš bych čekala poznámky o sexuální orientaci....asi bych ho měla začít řádně vzdělávat a místo leporel číst odbornou literaturu

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

27 %
19 hlasů

68 %
48 hlasů

6 %
4 hlasy

Celkem hlasovalo 71 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici