banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vtípek - diskuze

8 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Omlouvám se, nevěděla jsem, kam s tím, tak to plácnu sem..před chvílí jsem si vlezla na rotoped a abych si to nějak zpříjemnila, půjčila jsem si ve svýchcjednadvaceti od své třináctileté sestřičky TopDívky No a jak jsem tak četla, dostala jsem se až ke vtipům..následující mě srazil do kolen: Hubuje otec syna: "Já v tvém věku jsem už pomáhal v obchodě!" Syn sklopí hlavu. "A pak jsem pracoval v Temelíně!" Syn sklopí i druhou hlavu.
aspoň něco mě pobaví
ten je drsnej
@jecidlo to tedy
To jsem slyšela ,od desetileté ségry,bylo to trochu jinak,ale vlastně stejná podstata.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

17 %
7 hlasů

79 %
33 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 42 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici