banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Voda - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj maminky, mám na vás dotázek. Z jaké vody připravujete mléko? Převařujete normální - z kohoutku, kupujete kojeneckou nebo nějakou jinou? My máme většinou kojeneckou ale někdy jí tady nemají tak koupim dobrou vodu, která jak píšou je také vhodná pro přípravu kojenecké stravy. Matýsek má ale sem tam řídkou stolici a bolení. Myslíte, že i voda má na to vliv? Děkuji
ahojky, já nikdy nekupovala balenou vodu a vždy jsem převařovala vodu z kohoutku . Malé budou 2 roky a nemá vůbec žádné problémy
cca do 3/4roku jsem dělala z převařené kojenecké, pak jsem přestala převařovat- jen ohřívat a od 10 měsíců jsme na kohoutkové vodě.
@iridales doktor nám zakázal dávat vodu z kohoutku,ptž na Kladně je strašně tvrdá nevyhovující voda. takže převařujeme Dobrou vodu....
@ u nás je taky tvrdá voda, ale ne zas tak drasticky. Navíc jsme ji začli dávat až před tím jedním rokem.
Do roku jsem dávala kojeneckou,pak jsem chvilku převařovala z kohoutku a teď už jen natočím z kohoutku.
Do roka jsem vařila z kojenecké nebo z Toma Natura...teď už normálně z kohoutku...
Dávám přímo kojeneckou nebo neperlivou tomu naturu.
Jó ještě vám chci říct pro zajímavost. Viděla jsem výsledky testů vody a ta domácí - z kohoutku vyšla a aniontech a kationtech nejlépe. Dokonce lépe jak ta kojenecká. Síla, že? Jedna hodně známá minerálka prý tak ucpává cévy - obaluje je jako vodní kámen naši rychlovarku, že jí doporučují pít maximálně 2 skleničky týdně. Koukali by jste která!!!!
@Vendula.Slipkova@seznam.cz Synovi jsem kupovala kojeneckou do 8 neděl.A byl pořád takový osypaný a nikdo nevěděl proč.Pak jsem jí zapoměla koupit,dostal vodu z kohoutku a do 3 dnů byl bez vyrážky.Takže holka je od narození na vodě z vodovodu.
@Vendula.Slipkova@seznam.cz pokud se nepletu máš na mysly Matoni, z té se dělají ledvinový kameny já používala vodu ze zásobníku dá se koupit i v 5l balerech a cenově vychází na 20Kč za 5l nebo Bonu 1,5 l za 5Kč z Penny

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40