banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Vitamínky - diskuze

4 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
Ahoj děvčata, tak jsem se rozhodla,že si koupím nějakej ten vítamínek na lepší otěhotnění,jestli to tak můžu nazvat.Rozhodla jsem se,že bych zkusila ten Calibrum Babyplan, ve kterém je nejen kys.listová,ale i další vitamíny.Nebo znáte ještě něco dalšího???Děkuji za rady
Ahojky, tak jsem už 1 měsíc po potratu a dostala jsem od doktora návrh vyzkoušet vitamín pro otěhotnění: ACIDOFOLAN - obsahuje železo, kyselinu listovou a vitamín B12. U nás v lékárně stál 55 Kč.Tento vitamín mám brát 1 měsíc, pak jej ob den mám střídat s baby plánem.Jsem dnes po kontrole a co bude dál s těhotenstvím ukáže pouze čas. I když je mi už 33 let a mám již několik potratů za sebou můžu ti jen poradit, že vše ukáže čas. Rozhodně bych zaměřila svoji pozornost i na něco jiného než na těhotenství ( i když bych ráda miminko), ale čím více člověk chce - většinou to nevychází....Přeji brzké splnění tvých přání a držím pěstičky.P.S: I přesto všechno mám již jednu princezničku doma. Tak to nevzdávej
Já jsem brala mamavit
Já brala taky babyplan asi půl roku,teď jsem najela jen na kys.listovou a taky mi tady někdo radil mamavit.
Taky zobu, taky zobu tyto rádoby napomáhající bobule :o) doporučují i gynekologové..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40