banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Violce uz je dobre - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
AHojky - diky moc za podporu.Violce je dobre.Hned to rano na to uz neblinkala a cely den byla dobra,odpoledne uz zacla normlane pit a veceri snedla normalni a behala kolem,noc taky dobre - jak kdyby ji nic nebylo.Tak mozna to bylo nejaky jidlo,nebo ten papir,nebo mozna lepidlo ( neco lepili ve skolce..nevim,ale uz ji je dobre.Dnes bychom meli jit koupit stromecek a navstivit Santu.Zatim u nej vzdy brecela,ale ted uz je informovana,tak mozna se ho bat nebude.Vcera jsem upekla venecky - jaks taks se povedly a Terrymu moc chutnaji -hura.Terry se vratil v pohode ze sluzebky.
myslela jsem na ní, na chuděrku blinkající, to je dobře že už je dobře
@lucie73 Dekuji moc.Bylo to jak zazrak.Najednou ji je fajn
to je fajn, že už je prďolka v pořádku
to sem moc ráda,že je jí líp
Jsem ráda,že je Vio v pořádku.Užívejte tatínka

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
6 hlasů

76 %
25 hlasů

6 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 33 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40