banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Víkend - diskuze

0 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Včerejšek byl částečně odpočinkový, co taky v tom nečase, ale dneska jsem pilná od rána.. Mám oprané prádlo, umyté okna, teda kromě pokojíku, tak to chce větší úklid, uklizený obývák (konečně), stihla jsem i navařit :-) Teď malá pauza, a hurá konečně někam ven. Chtěla jsem na kolo, kluk stávkuje (zajímalo by mě, jak se vychovají děti k tomu, že po čase po elektronice netouží, nebo si dávkují s rozumem, někde jsem teď takový chytrý článek četla, že prý je to výchovou), tak půjdeme jen někam pěšky. Večer pak škola, a já zase práce na počítači.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
8 hlasů

78 %
35 hlasů

4 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 45 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici