banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Víkend - diskuze

5 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Sobota byla v duchu výletu. Využili jsem vyhraných lístků a jeli do Brna na veletrh.Ten nás zklamal, nejen nízkou účastí vystavovatelů ale i špatně zvoleným druhým veletrhem o motorkách, tudíž moře neukázněních řidičů, líných kuřáků . Pak jsme zajeli do Ikei, kde si Ondra alespoň užil dětský koutek a já nakoupila co jsem potřebovala. Cestou jsme se zastavili ještě u jedné bolky a domu dojeli večer akorát na chystání se do postýlek. Neděle je odpočinková, jen spotřebiče nebudou zahálet. Odpoledne zajedem k mým rodičům na návštěvu a ke kamarádce. Uf večer už příprava na další týden.
nam se tam libilo..vyuzily sme i motorek:) je fakt ze vystavovatelu min..ale bylo tam krasne:)
@amalie2011 My byli na těšení na věci co vždy zatím bývali, plus jsem chtěla něco pro holky a to tam vůbec neměli. A o klasiku kočárky a jídelní židličky se už nezajímám. Když porovnám ty 4 ročníky co jsem byla tak rok od roku horší. Já netvrdím že se nelíbilo ale bylo velké zklamání.
@Ady.S ja tam nakupuju vzdy jen u jednoho stanku, a ten tam je vzdy..takze ja nakoupila slusne:D jinak sem to obhlidla, vybrala si dalsi kocary pro mimina:D a zavidela vsem co muzou vybirat:D toba tam jezdi kvuli programu a modelum.takze tomu je to jedno a mura se tam vybehala:D
Taky jsme tam byli a mě zklamal doprovodný program pro děcka. Ale kočárků bylo dost, tak jsem viděla, co jsem chtěla.
Užijte si neděli.

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

15 %
6 hlasů

80 %
32 hlasů

5 %
2 hlasy

Celkem hlasovalo 40 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici