banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Videopujčovny - diskuze

6 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Jo jo i tohle bylo před 20 lety,tak je to historie.Ještě jsme neměli ani Gabku,tak jsem na každý den pujčovala za 20kč film.Vrátit se to muselo druhý den i o víkendu.Všecko ostatní bylo v neděli zavřene,nikde ani živáčka jen já lezla do kopce s kazetou.Je zajímavé,že si ted vubec nevybavím co jsme si pujčovali.Pujčovna byla malinká,nebylo v ní vubec místo.A asi vynášela,majitel jezdil v Mercedesu.Pak udělali velkou,na nějaké čipy,to už jsme nechodili.A ted už je asi jen pujčovna Dvd.Nedávno jsem šla kolem a je to takové ošumtělé.Majitel má pořád toho stejneho Mercedesa.Už to asi není zlatý dul.
za komunistů skoro nikdo video neměl, v naší třídě měl jen jeden spolužák a jen vyvolení mohli k němu na návštěvu. zval vždy max 5 spolužáků když nebyli rodiče doma. jednou jsem se mezi vybrané taky dostala, bylo mi asi 10 dívali jsme se na nějaký akčňák, celé dabováno jednou osobou - no zážitek. Nezapomenu ale, když jsem v roce 1993 viděla v němčině dabovaný film The Wall a o rok později už opravdu film z půjčovny žádná x-tá kopie nebo pašunk z německa. Byl to film Bezstarostná jízda s Danisem Hopprem a Peterem Fondou. Pak už to jelo, videa jsem si ale užila sž když jsem se seznámila se svým současným manželem, oni měli doma. Našim, nedarovat jim dvd přehrávač, tak jim stačí snad 2 programy pořád
jj videokazety, to byl kdysi šlágr ha ha. Si pamatuju, že to neměl kde kdo (to jsme bydleli ještě na paneléku) a tak tam jeden chlapík propojil celý blok paneláků a pouštěl přes týden jen večer filmy a o víkendu mimo filmů přes den i pohádky pro děti. Nejlepší byly stejně ty filmy...nadabováno jedním hlasem...však to znáte...už budu, už budu, óóóó bóže óóóó bóže. Střílej, střílej...au (dávali to i v slunce seno erotika). Ha ha...ten dabing byl fakt nejlepší. Úplně bez emocí
Taky jsem chodila, strasne rada jsem tam vybirala, vzdycky bych si vzala tak pet filmu najednou. Nechodila jsem tak casto, pres tyden jsem nemela cas koukat na filmy, ale o vikendu obcas jo. Jeste za svobodnych let jsme si s kamoskou pujcily nejakou romantiku, udelaly neco dobreho. To byly casyTed uz nevim, kde bych na ty filmy vzala cas
My občas zajdeme a něco si půjčíme,kino stojí pořád docela ranec a tak čekáme na filmy na dvd. Je to hezký,otevřeme vínko,lehneme si pod deku na sedačku a koukáme na film. Když neusnu tak si o tom pak ještě třeba povídáme.
Gabčo,my chodily do půjčovny taky.Nejdřív pro kazety,pak pro dvd.A pak už jsme dvd tahali od známých a vypalovali a vypalovali.Je zvláštní,že dnes už filmy ani hudbu nevypalujeme.Občas fotky na cd.
Nevím jestli to už bude 20 let, tak 15, možná skoro těch 20, uff toto teda letí.Ale u nás taky otevřeli videopůjčovny. V takové kostce, vešli se tam tak 2 lidi více ne..No a pár let později už se otevřela nová, větší, s několika místnostmi, ta ještě pořád myslím funguje, ale už ne přes videokazety,ale DVDčka...Ale je fakt, že to mělo kouzlo,byl to pro mě svátek, když se šlo pro nějaký film..akorát že je většinou vybíral táta a tak jsem stejně chodila spát, protože jsem se na to nesměla dívat..

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

18 %
12 hlasů

0 %
0 hlasů

7 %
5 hlasů

57 %
38 hlasů

18 %
12 hlasů

Celkem hlasovalo 67 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40