banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

Venku sluníčko doma mraky - diskuze

10 reakcí

Zobrazit příspěvky podle:
Gabina se zase začla chovat jako idiot.Všude bordel a ona plnou hubu kecu,jak ona je dobrá a jak já blbá.Celou noc nám tu zvonili její ožralí kamarádi,hned ráno znova.Ach bože.Ja jsem včera dodělala vajíčka pro školu.Tak už ted nemám před sebou žádný ukol.Dneska asi povleču a vyperu peřiny.A budu muset naběhnout na jarní věci.Nejdřív se zbavit těch zimních.To jsou vždycky hory.
Ta si troufá ještě se ozvat po tom co dostala pokojík. Přeji pevné nervy aby se uklidnila.
@Ady.S Sblajzla oběd co by snědli 4 statní chlapi a byla spokojená.Stejně jsem jí nabonzovala Martinovi at jí domluví.
@Honafa Nechápu kam to dávají ty naše děti.
snad už se umoudřila
Tak snad to Gabku brzy přejde. Pěkný den.
Tak jarní věci tahám už od rána,uklízím zimní a marně přemýšlím v čem ty děti budou chodit.Oni se nějak vytáhli přes tu zimu.
co jí přelítlo přes nos ?????
Že by erupce na slunci,že Gabka blbne?Gábi,nenech se otrávit.Slunce i u duši Ti posílá Tygřice
@tygřímáma Neboj nenechám za chvíli zaleze a bude klid.Nevím proč zas blbne,když už byla fajn.Na radu psychologa z tv jsem začala po ní opakovat všechny nesmyslné věty co říka a docela to zabíra.
@Honafa to si musím pamatovat, až bude na mě zase paštikovat eli hezký den!

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
4 hlasy

77 %
17 hlasů

5 %
1 hlas

Celkem hlasovalo 22 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Desatero péče po 40
Know-how od odborníků. Tradiční i progresivní oblasti péče o tělo i duši po 40. Pouze pro odvážné, přemýšlivé, schopné vytvořit si vlastní recept.
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40