banner
Napadlo vás něco zajímavého nebo hledáte inspiraci? Řešíte právě problém s těhotenstvím, porodem, kojením nebo výživou? Pojďme společně sdílet své radosti, starosti, zkušenosti, tipy a triky a podporovat se.

Pro tuto akci musíte být přihlášení

venku je nádherně - diskuze

3 reakce

Zobrazit příspěvky podle:
právě jsme se vrátili z 2hodinové procházky lesem,ušli jsme cca 3 km a bylo to nádherné,dovezli jsme auto do servisu do vedlejší vesnice kde jsme ho nechali a šli pěšky, za chvíli se naobědváme a dáme si všichni hajana,já v noci skoro nespala tak to snad doženu,odpoledne budeme na zahrádce,musím ji odplevelit,povečeříme společně na balkoně
Krásný den.
Krásný den!
Krásný den

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

22 %
26 hlasů

2 %
2 hlasy

15 %
18 hlasů

46 %
55 hlasů

16 %
19 hlasů

Celkem hlasovalo 120 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

Jak být šik a fit i po 40
Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!
cena pouze u nás: 349 Kč
Žena po 40 – sebevědomá a v kondici